Dulap cu lavoar Orka Nest 121 Grey
- Producator:
- Cod produs:53920
- Available:În stoc300
| Material carcasă | MDF |
| Culoare carcasă | gri |
| Material fațadă | MDF |
| Culoare fațadă | gri |
| Inălțime | 550 mm |
| Adâncime | 510 mm |
| Lavoar | da |
| Instalare | suspendat |
| Lăţime | 1210 mm |
| Țara producătoare | Turcia |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Orka |
| Cod EAN | 8697941923714 |
Fără întrebări până acum.


