Dulap cu lavoar Montebella Set 57.04 600x500 Loft 550x425 Koala
- Producator:
- Cod produs:7409
- Available:În stoc300
| Altele | baterie in set |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | gri |
| Material fațadă | PAL |
| Culoare fațadă | gri |
| Greutate | 43 kg |
| Inălțime | 600 mm |
| Adâncime | 500 mm |
| Lavoar | da |
| Instalare | suspendat |
| Lăţime | 600 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Montebella |
Fără întrebări până acum.


