Dulap cu lavoar Montebella Set 57.03 600x500 Spirit 455x455 N Lemur
- Producator:
- Cod produs:10791
- Available:În stoc300
| Altele | 45 kg |
| Material carcasă | LPAL |
| Culoare carcasă | maro |
| Material fațadă | MDF |
| Culoare fațadă | gri |
| Inălțime | 800 mm |
| Adâncime | 500 mm |
| Lavoar | da |
| Instalare | de podea |
| Lăţime | 600 mm |
| Sistem de stocare | 2 sertare |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Montebella |
Fără întrebări până acum.



