Dulap cu lavoar Martat Olympia 65 White
- Producator:
- Cod produs:171439
- Available:În stoc300
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | alb |
| Material fațadă | MDF |
| Culoare fațadă | alb |
| Inălțime | 750 mm |
| Adâncime | 450 mm |
| Instalare | de podea |
| Lăţime | 650 mm |
| Sistem de stocare | 2 dulapuri |
| Țara producătoare | Turcia |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Martat |
| Cod EAN | 2009020027118, 2009020032013 |
Fără întrebări până acum.


