Dulap cu lavoar Martat Isik 120cm White
- Producator:
- Cod produs:153028
- Available:În stoc300
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | alb |
| Material fațadă | MDF |
| Culoare fațadă | alb |
| Inălțime | 550 mm |
| Adâncime | 440 mm |
| Instalare | suspendat |
| Lăţime | 1200 mm |
| Sistem de stocare | 3 sertare |
| Țara producătoare | Turcia |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Martat |
Fără întrebări până acum.

