Dulap cu lavoar Creavit Intenso IT0100.00.AW
- Producator:
- Cod produs:166904
- Available:În stoc300
| Material carcasă | MDF |
| Culoare carcasă | gri |
| Culoare fațadă | maro |
| Inălțime | 850 mm |
| Adâncime | 440 mm |
| Lavoar | da |
| Instalare | suspendat |
| Lăţime | 1000 mm |
| Țara producătoare | Turcia |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Creavit |
Fără întrebări până acum.


