Dulap Cilek Selena Pink (20.70.1001.00)
- Producator:
- Cod produs:154777
- Available:În stoc300
| Forma | linear |
| Material carcasă | LPAL |
| Culoare carcasă | alb |
| Material fațadă | LPAL |
| Culoare fațadă | alb , roz |
| Inălțime | 206 cm |
| Adâncime | 61 cm |
| Lăţime | 109 cm |
| Destinaţie | pentru living , pentru camera copiilor |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Cilek |
Fără întrebări până acum.




