Dulap Bravo мебель Грация ШР-2 Alb
- Producator:
- Cod produs:107109
- Available:În stoc300
| Forma | linear |
| Material carcasă | LPAL |
| Culoare carcasă | alb |
| Material fațadă | MDF |
| Culoare fațadă | alb |
| Inălțime | 217 cm |
| Adâncime | 45 cm |
| Lăţime | 88 cm |
| Destinaţie | pentru hol , pentru living |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bravo мебель |
Fără întrebări până acum.


