Dulap Ambianta Inter 1550x1997mm White Samoa
- Producator:
- Cod produs:155127
- Available:În stoc300
| Forma | linear |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | samoa alb |
| Material fațadă | PAL , oglindă |
| Culoare fațadă | samoa alb |
| Inălțime | 199.7 cm |
| Adâncime | 52 cm |
| Lăţime | 155 cm |
| Destinaţie | pentru dormitor , pentru living |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ambianta |
| Cod EAN | 4842115014567, 4842115014574, 4842115014581 |
Fără întrebări până acum.



