Dulap Ambianta Happy 2100x1500x520 Alb Samoa
- Producator:
- Cod produs:79723
- Available:În stoc300
| Forma | linear |
| Material carcasă | LPAL |
| Material fațadă | LPAL |
| Culoare fațadă | samoa alb |
| Inălțime | 210 cm |
| Adâncime | 52 cm |
| Lăţime | 150 cm |
| Destinaţie | pentru dormitor , pentru living |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ambianta |
| Cod EAN | 4842115026355 |
Fără întrebări până acum.


