Dulap Ambianta Bravo 700x1770mm Cremona
- Producator:
- Cod produs:155129
- Available:În stoc300
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | cremă |
| Seria | Bravo |
| Culoare fațadă | cremă |
| Inălțime | 177 cm |
| Adâncime | 36.5 cm |
| Lăţime | 70 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ambianta |
| Cod EAN | 4842115003875 |
Fără întrebări până acum.


