Dulap Alfa Mobila Romance Star (2300x600x2000) White
- Producator:
- Cod produs:77966
- Available:În stoc300
| Forma | linear |
| Material carcasă | LPAL |
| Culoare carcasă | alb |
| Material fațadă | MDF , oglindă |
| Culoare fațadă | alb |
| Inălțime | 230 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Lăţime | 200 cm |
| Destinaţie | pentru living , pentru dormitor |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Alfa Mobila |
Fără întrebări până acum.



