Dozator săpun lichid Nice Sea Samoa 08200
- Producator:
- Cod produs:26704
- Available:În stoc300
| Dimensiuni | 80х165х80 mm |
| Volum | 350 ml |
| Greutate | 270 g |
| Tip | mecanic |
| Instalare | pe chiuvetă |
| Tip de umplere | standard |
| Material | ceramică |
| Culoare | alb |
| Producător | Nice Sea |
| Cod EAN | 5901487082006 |
Fără întrebări până acum.

