Dozator săpun lichid Nice Sea Clear 06351
- Producator:
- Cod produs:27592
- Available:În stoc300
| Dimensiuni | 170х80х70 mm |
| Volum | 300 ml |
| Greutate | 112 g |
| Tip | mecanic |
| Instalare | pe chiuvetă |
| Tip de umplere | standard |
| Material | plastic |
| Culoare | gri |
| Producător | Nice Sea |
| Cod EAN | 5901487063517 |
Fără întrebări până acum.

