| Material de lamă | inox |
| Material de mâner | aluminiu |
| Greutate | 146 g |
| Tip | turistic |
| Lungimea lamei | 190 mm |
| Mâner de culoare | negru |
| Producător | Yato |
| Cod EAN | 5906083760518 |
Fără întrebări până acum.
Coșul este gol!
| Material de lamă | inox |
| Material de mâner | aluminiu |
| Greutate | 146 g |
| Tip | turistic |
| Lungimea lamei | 190 mm |
| Mâner de culoare | negru |
| Producător | Yato |
| Cod EAN | 5906083760518 |
Fără întrebări până acum.