| Material de lamă | oțel inoxidabil |
| Material de mâner | plastic |
| Lungimea cuțitului | 34 см |
| Tip | sculptură |
| Lungimea lamei | 20.5 cm |
| Mâner de culoare | negru |
| Duritatea oțelului | 58 Rockwell |
| Producător | Yato |
Fără întrebări până acum.
Coșul este gol!
| Material de lamă | oțel inoxidabil |
| Material de mâner | plastic |
| Lungimea cuțitului | 34 см |
| Tip | sculptură |
| Lungimea lamei | 20.5 cm |
| Mâner de culoare | negru |
| Duritatea oțelului | 58 Rockwell |
| Producător | Yato |
Fără întrebări până acum.