Cuțit Samura Mo-V Stonewash 90mm SM-0010B
- Producator:
- Cod produs:61275
- Available:În stoc300
| Material de lamă | oțel inoxidabil |
| Material de mâner | fibra de sticla |
| Țara proprietar mărcii | Japonia |
| Greutate | 85 gr |
| Lungimea cuțitului | 21.7 см |
| Tip | pentru legume |
| Lungimea lamei | 9 cm |
| Grosimea lamei | 2.1 mm |
| Mâner de culoare | negru |
| Duritatea oțelului | 58 Rockwell |
| Producător | Samura |
Fără întrebări până acum.

