Cuțit Puma Tec One-hand (7311511)
- Producator:
- Cod produs:55049
- Available:În stoc300
| Material de lamă | oțel de Damasc |
| Material de mâner | lemn de santal |
| Greutate | 83 g |
| Lungimea cuțitului | 182 mm |
| Tip | pliant |
| Lungimea lamei | 77 mm |
| Mâner de culoare | cafeniu |
| Lungimea mânerului | 105 mm |
| Producător | Puma Tec |
Fără întrebări până acum.



