Cuțit Puma Tec Machete (7311136)
- Producator:
- Cod produs:82644
- Available:În stoc300
| Material de lamă | oțel |
| Material de mâner | cauciuc |
| Greutate | 692 g |
| Lungimea cuțitului | 487 mm |
| Tip | macetă |
| Tecii/pungă de | da |
| Lungimea lamei | 360 mm |
| Mâner de culoare | negru |
| Lungimea mânerului | 127 mm |
| Producător | Puma Tec |
Fără întrebări până acum.



