Cuțit Puma Tec Belt (7161312)
- Producator:
- Cod produs:55066
- Available:În stoc300
| Material de lamă | oțel |
| Material de mâner | lemn de santal |
| Greutate | 186 g |
| Lungimea cuțitului | 240 mm |
| Tip | pentru vânătoare |
| Tecii/pungă de | da |
| Lungimea lamei | 125 mm |
| Grosimea lamei | 3 mm |
| Mâner de culoare | cafeniu |
| Lungimea mânerului | 115 mm |
| Producător | Puma Tec |
Fără întrebări până acum.




