Cuțit Puma SGB One-hand (6503516)
- Producator:
- Cod produs:82568
- Available:În stoc300
| Material de lamă | inox |
| Material de mâner | aluminiu |
| Greutate | 125 g |
| Tip | pliant |
| Lungimea lamei | 85 mm |
| Grosimea lamei | 3 mm |
| Mâner de culoare | negru |
| Duritatea oțelului | 56 Rockwell |
| Producător | Puma SGB |
Fără întrebări până acum.



