Cuțit Puma IP Uhu (845810)
- Producator:
- Cod produs:54908
- Available:În stoc300
| Material de lamă | inox |
| Material de mâner | acril |
| Greutate | 189 g |
| Lungimea cuțitului | 265 mm |
| Tip | pentru vânătoare |
| Tecii/pungă de | da |
| Lungimea lamei | 145 mm |
| Grosimea lamei | 3.5 mm |
| Mâner de culoare | alb |
| Duritatea oțelului | 58 Rockwell |
| Producător | Puma IP |
| Accesorii opționale | mâner luminos |
Fără întrebări până acum.


