Cuțit Morakniv Eldris LightDuty Mint Green (13855)
- Producator:
- Cod produs:107662
- Available:În stoc300
| Material de lamă | inox |
| Material de mâner | cauciuc |
| Greutate | 78.8 g |
| Lungimea cuțitului | 153 mm |
| Tip | turistic |
| Tecii/pungă de | da |
| Lungimea lamei | 59 mm |
| Grosimea lamei | 2 mm |
| Mâner de culoare | verde |
| Producător | Morakniv |
| Cod EAN | 7391846025528, 7391846025573 |
Fără întrebări până acum.


