Cuțit Morakniv Companion HeavyDuty Black S (13158)
- Producator:
- Cod produs:150412
- Available:În stoc300
| Material de lamă | inox |
| Material de mâner | plastic , cauciuc |
| Greutate | 135 g |
| Lungimea cuțitului | 219 mm |
| Tip | turistic |
| Tecii/pungă de | da |
| Lungimea lamei | 104 mm |
| Mâner de culoare | negru |
| Duritatea oțelului | 60 Rockwell |
| Producător | Morakniv |
| Cod EAN | 7391846021018 |
Fără întrebări până acum.


