Cuțit Morakniv Companion Haki (11827)
- Producator:
- Cod produs:139276
- Available:În stoc300
| Material de lamă | inox |
| Material de mâner | plastic , cauciuc |
| Greutate | 116 g |
| Lungimea cuțitului | 218 mm |
| Tip | turistic , pentru pescuit |
| Tecii/pungă de | da |
| Lungimea lamei | 103 mm |
| Grosimea lamei | 2.5 mm |
| Mâner de culoare | negru/verde |
| Duritatea oțelului | 58 Rockwell |
| Producător | Morakniv |
| Cod EAN | 7391846010128 |
Fără întrebări până acum.


