Cuțit Morakniv Bushcraft Black Blade Carbon Steel (10791)
- Producator:
- Cod produs:106028
- Available:În stoc300
| Material de lamă | oțel carbon |
| Material de mâner | plastic , cauciuc |
| Greutate | 163 g |
| Lungimea cuțitului | 232 mm |
| Tip | turistic |
| Tecii/pungă de | da |
| Lungimea lamei | 109 mm |
| Grosimea lamei | 3.2 mm |
| Mâner de culoare | negru |
| Duritatea oțelului | 60 Rockwell |
| Producător | Morakniv |
| Cod EAN | 7391846013013 |
Fără întrebări până acum.




