Cuțit Gerber Wingtip (Grey) (30-001661)
- Producator:
- Cod produs:207894
- Available:În stoc300
| Material de lamă | inox |
| Material de mâner | aluminiu |
| Greutate | 60 g |
| Lungimea cuțitului | 142 mm |
| Tip | pliant |
| Lungimea lamei | 63 mm |
| Mâner de culoare | negru |
| Producător | Gerber |
| Cod EAN | 013658158764 |
Fără întrebări până acum.


