| Material de lamă | inox |
| Material de mâner | fibră de sticlă |
| Greutate | 155 g |
| Lungimea cuțitului | 230 mm |
| Tip | pliant |
| Lungimea lamei | 95 mm |
| Grosimea lamei | 3.5 mm |
| Mâner de culoare | negru |
| Producător | Ganzo |
| Cod EAN | 6955800402483 |
Fără întrebări până acum.
Coșul este gol!
| Material de lamă | inox |
| Material de mâner | fibră de sticlă |
| Greutate | 155 g |
| Lungimea cuțitului | 230 mm |
| Tip | pliant |
| Lungimea lamei | 95 mm |
| Grosimea lamei | 3.5 mm |
| Mâner de culoare | negru |
| Producător | Ganzo |
| Cod EAN | 6955800402483 |
Fără întrebări până acum.