| Material de lamă | inox |
| Material de mâner | plastic |
| Lungimea cuțitului | 190 mm |
| Tip | pliant |
| Lungimea lamei | 75 mm |
| Grosimea lamei | 3 mm |
| Mâner de culoare | negru |
| Lungimea mânerului | 115 mm |
| Duritatea oțelului | 40 Rockwell |
| Producător | Ganzo |
| Cod EAN | 6955800400793 |
Fără întrebări până acum.


