Cuptor electric Franke FMY 99 P BK
- Producator:
- Cod produs:133522
- Available:În stoc300
| Putere | 3650 W |
| Clasa energetica | A+ |
| Dimensiuni | 59.5x59.5x54.3 cm |
| Display | da |
| Convecţie | da |
| Volum cuptor | 73 litri |
| Metodă curăţare | pirolitică |
| Numărul funcții | 16 |
| Culoare | negru |
| Iluminare | da |
| Garanție | 24 luni |
| Grill | da |
| Timer | da |
| Numar geamuri de protecţie la uşă | 4 |
| Numărul de nivele cu ghidaje telescopice | 1 |
| Producător | Franke |
| Măsuri de incorporare | 60x56x55 cm |
| Ghidaje telescopice | da |
Fără întrebări până acum.


