Cuier pentru haine Storage Solutions 80x43cm H160cm (38163)
- Producator:
- Cod produs:59053
- Available:În stoc300
| Material carcasă | metal , plastic |
| Lățimea | 80 см |
| Inălțime | 160 cm |
| Tip instalare | pe podea |
| Culoare de baza | negru/crom |
| Adîncimea | 43 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Storage Solutions |
| Cod EAN | 2400000381631, 8719987537974 |
Fără întrebări până acum.

