Cuier Миф Нэнси Stejar Wenge/Alb Luciu
- Producator:
- Cod produs:145696
- Available:În stoc300
| Carlige | da |
| Material carcasă | LPAL |
| Lățimea | 90 см |
| Inălțime | 15 cm |
| Tip instalare | de perete |
| Culoare de baza | wenge |
| Adîncimea | 1.6 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Миф |
Fără întrebări până acum.

