Coș de rufe Curver Natural Style 60L Gray (228330)
- Producator:
- Cod produs:201500
- Available:În stoc300
| Lungime | 450 mm |
| Capacitatea | 60 l |
| Lăţime | 340 mm |
| Material | plastic |
| Culoare | gri |
| Producător | Curver |
| Înălţimea | 615 mm |
| Cod EAN | 3253920707536 |
Fără întrebări până acum.


