Cooler Procesor DeepCool Assassin III
- Producator:
- Cod produs:149414
- Available:În stoc300
| Nivel de zgomot | 34 dB |
| Numărul de ventilatoare | 2 |
| Dimensiuni de cooler | 161x140x165 mm |
| Dimensiuni ventilatorului | 140 x 140 mm |
| Viteza ventilatorului | 400-1400 rpm |
| Greutate | 1464 g |
| Tip de conector | 4 pin |
| Flux de aer | 90 CFM |
| Număr de conducte de răcire | 7 |
| Speed controller | Auto (PWM) |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | DeepCool |
| Cod EAN | 6933412726586 |
Fără întrebări până acum.


