Cooler laptop Trust GXT 1125 Quno (23581)
- Producator:
- Cod produs:132047
- Available:În stoc300
| Control vitezei fanului | nu |
| Lungime cablu | 0.1 m |
| Nivel de zgomot | 45 dB |
| Viteza de rotatie | 800 rot/min |
| Dimensiuni | 400x280x50 mm |
| Greutate | 1060 kg |
| Numărul de fani | 5 |
| Tip | stand de răcire |
| Interfața de conectare | USB |
| Demensiunile fanului | 1-120x120 mm, 4-50x50 mm |
| Compatibilitate | laptop-uri până la 17" |
| Material | aluminiu |
| Culoare | negru |
| Producător | Trust |
| Cod EAN | 8713439235814 |
Fără întrebări până acum.


