Congelator incorporabil Liebherr SIGN 3524
- Producator:
- Cod produs:168182
- Available:În stoc300
| Autonomie fara curent | 14 ore |
| Clasa energetica | A++ |
| Tip de control | electronic |
| Nivel de zgomot | 40 dB |
| Consum energetic | 222 KWh/An |
| Display | da |
| Capacitate congelator | 213 L |
| Greutate | 92.3 kg |
| Inălțime | 177 cm |
| Adâncime | 54.4 cm |
| Sistem dezghetare congelator | No Frost |
| Lăţime | 55.9 cm |
| Țara producătoare | Germania |
| Garanție | 36 luni |
| Producător | Liebherr |
| Agent frigorific | R600a |
| Capacitate de congelare | 18 kg/24 h |
Fără întrebări până acum.



