Congelator Arctic AC60250M30W
- Producator:
- Cod produs:62294
- Available:În stoc300
| Autonomie fara curent | 14 ore |
| Tip de control | mecanic |
| Nivel de zgomot | 37 dB |
| Consum energetic | 256 KWh/An |
| Consumul de energie pe zi | 0.63 kWh/24 h |
| Clasa climatica | SN-T |
| Capacitate congelator | 215 L |
| Greutate | 51.5 kg |
| Inălțime | 150.8 cm |
| Clasa de eficiență energetică 03/2021 | F |
| Adâncime | 59.2 cm |
| Sistem dezghetare congelator | manual |
| Lăţime | 59.5 cm |
| Culoare | alb |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Arctic |
| Agent frigorific | R600a |
| Capacitate de congelare | 9.8 kg/24 h |
Fără întrebări până acum.


