| Performanţă | 25 l/min |
| Complectatie | 3 adaptoare |
| Lungime furtun | 100 cm |
| Lungime cablu | 2.8 m |
| Dimensiuni | 130x180x210 mm |
| Greutate | 1.84 kg |
| Voltaj | 12 Volt |
| Presiunea maximă | 7 bar |
| Producător | Bort |
| Puterea | 150 W |
| Cod EAN | 4260071271105 |
Fără întrebări până acum.
Coșul este gol!
| Performanţă | 25 l/min |
| Complectatie | 3 adaptoare |
| Lungime furtun | 100 cm |
| Lungime cablu | 2.8 m |
| Dimensiuni | 130x180x210 mm |
| Greutate | 1.84 kg |
| Voltaj | 12 Volt |
| Presiunea maximă | 7 bar |
| Producător | Bort |
| Puterea | 150 W |
| Cod EAN | 4260071271105 |
Fără întrebări până acum.