Comodă Yasen Richi 1200 2Д4Я Stejar Artizan/Alb
- Producator:
- Cod produs:17356
- Available:În stoc300
| Material carcasă | LPAL |
| Culoare carcasă | stejar artizan |
| Material fațadă | LPAL |
| Culoare fațadă | alb |
| Număr de uși | 2 |
| Inălțime | 90 cm |
| Adâncime | 44.3 cm |
| Lăţime | 120 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Yasen |
| Număr de saltare | 4 |
Fără întrebări până acum.

