Comodă TV Bafimob TBX-180 Dark
- Producator:
- Cod produs:112197
- Available:În stoc300
| Material carcasă | LPAL |
| Culoare carcasă | mocha |
| Material fațadă | MDF |
| Culoare fațadă | bej |
| Inălțime | 52 cm |
| Adâncime | 40 cm |
| Lăţime | 180 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bafimob |
| Cod EAN | 2018957587138, 2018957587145 |
Fără întrebări până acum.

