Comodă TV Bafimob TBX-180 Bright
- Producator:
- Cod produs:112198
- Available:În stoc300
| Material carcasă | LPAL |
| Culoare carcasă | stejar corton |
| Material fațadă | MDF |
| Culoare fațadă | alb |
| Inălțime | 52 cm |
| Adâncime | 40 cm |
| Lăţime | 180 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bafimob |
Fără întrebări până acum.


