Comodă TV Астрид-Мебель Квадро-31 Дуб Делано Светлый
- Producator:
- Cod produs:120064
- Available:În stoc300
| Material carcasă | LPAL |
| Culoare carcasă | stejar delano deschis |
| Material fațadă | LPAL |
| Seria | Kvadro |
| Culoare fațadă | stejar delano deschis |
| Inălțime | 50.6 cm |
| Adâncime | 38 cm |
| Lăţime | 140 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Астрид-Мебель |
Fără întrebări până acum.


