Comodă Sokme Бари 2Д3Ш Vudcon/Stejar Granj
- Producator:
- Cod produs:107703
- Available:În stoc300
| Material carcasă | LPAL |
| Culoare carcasă | woodcon |
| Material fațadă | LPAL |
| Seria | Bari |
| Culoare fațadă | stejar grunge |
| Număr de uși | 2 |
| Inălțime | 91.9 cm |
| Adâncime | 44.5 cm |
| Lăţime | 138.7 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Sokme |
| Număr de saltare | 3 |
Fără întrebări până acum.


