Comodă Poland №32 100x55x47cm Walnut
- Producator:
- Cod produs:70541
- Available:În stoc300
| Material carcasă | lemn |
| Culoare carcasă | nuc |
| Material fațadă | lemn |
| Culoare fațadă | nuc |
| Inălțime | 100 cm |
| Adâncime | 47 cm |
| Lăţime | 55 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Poland |
Fără întrebări până acum.


