Comodă Пехотин К-5 Eco Stejar Taho
- Producator:
- Cod produs:16723
- Available:În stoc300
| Material carcasă | LPAL |
| Culoare carcasă | stejar taho |
| Material fațadă | LPAL |
| Culoare fațadă | stejar taho |
| Inălțime | 90 cm |
| Adâncime | 38 cm |
| Lăţime | 80 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Пехотин |
| Număr de saltare | 5 |
Fără întrebări până acum.


