Comodă КМК Хилтон 1 Cappuccino Deschis/Mokko Luciu (0651.3)
- Producator:
- Cod produs:204788
- Available:În stoc300
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | mocco , cappucino deschis |
| Material fațadă | PAL , MDF |
| Seria | Hilton |
| Culoare fațadă | mocco , cappucino deschis |
| Număr de uși | 1 |
| Inălțime | 80 cm |
| Adâncime | 45 cm |
| Lăţime | 100 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | КМК |
| Număr de saltare | 3 |
Fără întrebări până acum.



