Comodă Fabrik Home Havana 5 Frasin Alb
- Producator:
- Cod produs:63140
- Available:În stoc300
| Material carcasă | LPAL |
| Culoare carcasă | frasin alb |
| Material fațadă | LPAL |
| Seria | Havana |
| Culoare fațadă | frasin alb |
| Inălțime | 125.5 cm |
| Adâncime | 38.5 cm |
| Lăţime | 80 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Fabrik Home |
| Cod EAN | 791689384252 |
| Număr de saltare | 5 |
Fără întrebări până acum.


