Comodă Cilek Dark Metal (20.52.1201.00)
- Producator:
- Cod produs:162025
- Available:În stoc300
| Material carcasă | LPAL |
| Culoare carcasă | negru |
| Material fațadă | LPAL , metal |
| Seria | Dark Metal |
| Culoare fațadă | gri |
| Inălțime | 87 cm |
| Adâncime | 48 cm |
| Lăţime | 78 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Cilek |
| Cod EAN | 8694376534362 |
| Număr de saltare | 4 |
Fără întrebări până acum.


