Colț de bucătărie Пехотин Imperator Stegar Sonoma/Coffee
- Producator:
- Cod produs:171143
- Available:În stoc300
| Material tapițerie | piele artificială |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | stejar sonoma |
| Inălțime | 835 mm |
| Scaune | 2 |
| Adâncime | 1100 mm |
| Lăţime | 1500 mm |
| Culoare tapițerie | cafea |
| Culoare de blat | stejar sonoma |
| Material blat | PAL |
| Garanție | 24 luni |
| Masă | da |
| Producător | Пехотин |
Fără întrebări până acum.


