Clește reglabile Tolsen 10258
- Producator:
- Cod produs:50537
- Available:În stoc300
| Deschiderea maximală a cheii | 67 mm |
| Greutatea | 1500 g |
| Lungimea | 520 mm |
| Tipul cheie | unilateral |
| Formа cheiei | drept |
| Materialul mînerului | oțel |
| Tip | țeavă |
| Profilul cheie | clește |
| Producător | Tolsen |
| Materialul | oțel crom-vanadiu |
Fără întrebări până acum.

